7 dni w tygodniu

Na nic nie masz czasu? Wciąż nowe obowiązki nie pozwalają odetchnąć ? Brak czasu na umycie własnego auta? Spokojnie! Do nas możesz przyjechać nawet w niedzielę. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.
 

Jesteśmy jedną z niewielu [jak nie jedyną] myjnią ręczną we Wrocławiu, która czynna jest również w niedzielę [pracujemy: PON-SOB 8-19 a w NIEDZIELĘ 9-18]. Taki dzień jak niedziela czasami jest jedynym dniem wolnym, gdzie możemy sobie spokojnie pozwolić na zadbanie o swój pojazd. Dlatego zapraszamy serdecznie również w niedzielę. BO CZYSTE AUTO TO ŚWIADECTWO KIEROWCY!

 

Pracujemy 7dni
w tygodniu
Na nic nie masz czasu? Wciąż nowe obowiązki nie pozwalają odetchnąć? Brak czasu na umycie własnego auta? Spokojnie! Do nas możesz przyjechać nawet w niedzielę. Zawsze znajdziemy dla Ciebie czas.
Zrób to sam
za 50 pln!
Wiesz, że o swoje auto zadbasz najlepiej! W naszej myjni masz taką możliwość. Przyjedź do nas i sam posprzątaj w swoim samochodzie! Wypożycz odkurzacz KARCHER Puzi 1000 doskonały do prania tapicerki, dywanów i wykładzin.
MAX Partner
karta klubowa
Jesteś zadowolony z naszych usług? Zawsze chętnie wracasz do naszej myjni? Zostań naszym stałym klientem! Zdobądź kartę MAX Patner Club, korzystaj z promocji i ciesz się rabatami przy każdej usłudze.